JAK SKUTECZNIE DZIAŁAĆ W INTERNECIE

Twisto – 50 zł na start oraz szansa na Teslę i IPhone’a

Czym jest Twisto?

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., który debiutuje z nowym produktem finansowym. To darmowa aplikacja płatnicza do zarządzania finansami osobistymi, uzbrojona w linię debetową i kartę wielowalutową, którą można płacić na całym świecie w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Żeby nas do tego zachęcić Twisto uruchomiło program poleceń, w którym zarówno osoba polecająca, jak i osoba, której usługę polecamy, dostają po założeniu konta po 50 zł do wydania na zakupy internetowe. Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy,
  • 3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres jednego miesiąca,
  • 3x telefon Apple iPhone Xs 64GB,
  • 8x smart zegarek Apple Watch series 4.

 

twisto nagrody

Co ciekawe, wygrana iPhone’a lub Watcha nie eliminuje z rywalizacji o wypożyczenie Tesli, dlatego rekordziści pod względem aktywności udziału w programie, mogą liczyć na 50 zł za każde skutecznie polecenie, iPhone’a Xs albo Apple Watch oraz Teslę na 3 miesiące

Co zrobić, by otrzymać nagrodę?

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Zarejestruj się na stronie Twisto.pl i załóż konto .

  2. Jeśli pozytywnie przejdziesz weryfikację (badana jest m.in. zdolność kredytowa), w zakładce „moje benefity” znajdziesz swój własny link polecający. Udostępnij go wśród znajomych, by ci mogli się poprzez niego zarejestrować.

  3. W momencie, gdy wniosek znajomego zostanie zaakceptowany, zyskasz dodatkowe punkty. Dodatkowo i Ty i znajomy otrzymacie po 50 zł na start.

To jeszcze nie koniec bonusów. Każdy uczestnik konkursu otrzyma od Twisto.pl konto z pakietem Plus oraz kartę z limitowanej edycji.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2019 roku. Polega na zbieraniu punktów, przyznawanych za skuteczne polecenie nowych klientów (1 skutecznie polecony znajomy = 1 punkt dla polecającego).

Twisto.pl regularnie weryfikuje liczbę punktów posiadanych przez uczestników, co kilka dni wręczając nagrodę w postaci wybranego sprzętu Apple. I tak, osoby, które posiadają najwięcej punktów na dany dzień, zostaną uhonorowane następującą nagrodą:

  • 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12. – Apple Watch series 4,
  • 21.10., 18.11., 16.12. – iPhone Xs.

Na tym etapie nagrodę można otrzymać tylko raz.

Ostatnim dniem, w którym organizator zweryfikuje liczbę poleceń, będzie 19 grudnia. Pierwsze trzy osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymają możliwość bezpłatnego wypożyczenia samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy. Miejsca od 4 do 6 zostaną uhonorowane użyczeniem tegoż samochodu na okres jednego miesiąca.

BONUS 50 PLN

We współpracy z Twisto przygotowałem również specjalny bonus dla osób współpracujących ze mną. Dla wszystkich, którzy zarejestrują się w Twisto z tego linku, zostaną udostępnione środki w wysokości 50 złotych.

 

Skorzystaj z innych promocji:
TransferGo – 10 funtów na start
Monese – 15 funtów na start

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *