JAK SKUTECZNIE DZIAŁAĆ W INTERNECIE

Klub Gry MoneyGenius we Wrocławiu został otwarty!

12 października 2019 roku miało miejsce oficjalne otwarcie klubu gry MoneyGenius we Wrocławiu. Do stolicy Dolnego Śląska zjechali się ludzie z całej Polski, by uczestniczyć w szkoleniach, zrobić networking, zagrać w grę oraz wspaniale się bawić.

Event rozpoczął się o godz.13:00 w hotelu Marriott we Wrocławiu. Pierwsza część była szkoleniowa, na początku ja (Damian Maciuszek) przeprowadziłem szkolenie na temat „Marki osobistej w Social Mediach”, następnie było szkolenie Łukasza Cichockiego o Personalizacji. Po szkoleniach był czas na sesję zdjęciową oraz nagrania. Następnie lider klubu Adrian Madej wytłumaczył zasady gry i zaczęliśmy rozgrywkę. Większość osób grała pierwszy raz w grę MoneyGenius, mimo to szybko zrozumieliśmy zasady i zabawa była przednia.

Klub Gry MoneyGenius to nie jest tylko zwykła gra. Ludzie, atmosfera, wiedza, zabawa to nieliczne słowa które mogą opisać to niesamowite wydarzenie.

W przerwie wybraliśmy się do restauracji na obiad, a po grze mieliśmy before party w Papa Bar oraz after party w najbardziej ekskluzywnym klubie we Wrocławiu Cherry.

Klub Gry MoneyGenius
Uczestnicy klubu gry MoneyGenius we Wrocławiu

Opinie uczestników

„Długi czas chciałem pojechać, na event klubu gry MoneyGenius, dlatego kiedy usłyszałem, ze będzie Inauguracja we Wrocławiu to od razu wiedziałem, że się tam zjawię. Poznałem mnóstwo wspaniałych i ambitnych ludzi i otrzymałem olbrzymią ilość wiedzy. Szkolenia były mega profesjonalne, każdy mógł coś dla siebie z nich wynieść. Sama gra bardzo bardzo edukująca, nie wspominając, że świetnie się przy niej bawiliśmy. Integracja na samym spotkaniu, a także po przebiegła fenomenalnie! Organizatorzy spisali się na medal i już wiem, ze na następnym takim evencie również się pojawię.~ Kamil Chodorowski
„Wspaniali ludzie, MEGA ATMOSFERA, bardzo przemyślana gra, duża dawka wiedzy. Nic dodać nic ująć. Ogień!~ Artur Pasieka

„Mega Spotkanie! Super wszystkich było poznać na żywo. Samą grą jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony, w takiej ekipie rozgrywki to sama przyjemność. Jedynym słowem P E T A R D A ” ~Sebastian Cienkus

Petardka ~ Mateusz Domagała 

 

 

Jeśli chcesz pojawić się na kolejnym klubie gry skontaktuj się ze mną!
Dołącz do projektu MoneyGenius już dzisiaj i zmień całe swoje życie na lepsze!

Wykonaj Etap 1!

 

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *