JAK SKUTECZNIE DZIAŁAĆ W INTERNECIE

Co to jest Limitless Freedom?

Limitless Freedom to najlepszy projekt z inwestycją w internecie! Jest to idealny projekt dla osób, które nie chcą poświęcać czasu, by zarabiać w internecie! Główna myśl przewodnia projektu Limitless Freedom to „Pieniądz robi pieniądz”.

Dzięki projektowi Limitless Freedom:

-Nauczysz się zarabiać pasywnie z każdego miejsca na Świecie

-Będziesz miał możliwość diametralnej zmiany swojego życia (oczywiście na lepsze 😁)
-Poznasz topowych polskich liderów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zarabianiu online
Limitless Freedom
Limitless Freedom

Takiego projektu w historii internetu jeszcze nie było!

Limitless Freedom nie jest związany z konkretną firmą. Limitless Freedom to idea oraz system, czyli wiedza i sprawdzony sposób na to jak zarabiać pieniądze w internecie! W projekcie stawiamy na jakość i profesjonalizm, dlatego nie ważne ile masz lat, gdzie mieszkasz, jakie masz doświadczenie, ile obecnie zarabiasz w projekcie masz gwarancję satysfakcji!

Co muszę zainwestować?

Możesz zainwestować dwie rzeczy czas oraz pieniądze. Główną ideą projektu jest to, że „pieniądz robi pieniądz”, także jeśli nie chcesz poświęcać na projekt swojego czasu będziesz dostawał wynagrodzenie pasywne, o czym przeczytasz w dalszej części artykułu. Jeśli jednak nie masz pieniędzy, a chcesz zainwestować czas to zachęcam Cię do działania w MoneyGenius! Jednak najlepsze wyniki w Limitless Freedom będziesz miał gdy zainwestujesz czas i pieniądze.

Pieniądze

Dochód pasywny w Limitless Freedom dosłownie oznacza to, że inwestujesz w dany Start-up i masz stałe zyski, nie poświęcając się temu biznesowi. Czyli pieniądze są wkładane do twojej kieszeni.

Czas
Mówi się, że czas to pieniądz. Także, jeśli poświęcisz swój czas na działanie w projekcie zarobisz więcej pieniędzy. Czas przeznaczysz na rozwój, szkolenia oraz pracę w oparciu o skuteczny system.
Damian Maciuszek
Damian Maciuszek zakupił pierwsze mieszkanie pod inwestycje w wieku 20 lat, czym stworzył idealny dochód pasywny

3 rodzaje biznesów w internecie

W Internecie możesz spotkać trzy rodzaje biznesów:

1.Bezpieczny biznes typu A

Jest to najstabilniejszy rodzaj, ponieważ firmy, które zaliczają się do tej kategorii istnieją min.kilkanaście lat na rynku, mając pewną pozycję. Jest to biznes najbezpieczniejszy. Masz gwarancję zysków w długim czasie, jednak są to najmniejsze możliwe zyski z wszystkich rodzajów biznesu. Opierając działanie o tego typu biznesy masz zagwarantowany spokój oraz stabilność zarobku! W projekcie MoneyGenius nauczę Cię jak zarabiać na tego typu biznesach.

2.Ryzykowny biznes typu B

Biznes typu B niesie za Sobą ryzyko z tego względu, że są to Start-upy, czyli nowe firmy na rynku. Mają jednak one określony cel i wizję. Start-upy wprowadzają na rynek swoje produkty oraz usługi, co jest przekonujące do podjęcia działania w biznesach typu B. Mimo ryzyka utraty kapitału, można zarobić bardzo dużo i bardzo krótkim czasie! Jeśli chcesz działać z takimi firmami musisz robić to w pełni świadomie.

3.Pseudobiznes typu C

W internecie każdego dnia pojawia się bardzo dużo scamów, nie są to firmy sprawdzone. Śmiało mogę napisać, że są to pseudobiznesy, gdzie zarobi osoba (zazwyczaj nikt nie zna jej tożsamości), która założyła biznes i zwinie się po kilku miesiącach działalności. Wszyscy ludzie, którzy wpłacą na tą firmę, po prostu stracą kapitał. Także jeśli czytasz ten tekst unikaj wszelkiego rodzaju scamów, hyipów oraz piramid.

Przed wejściem do biznesu zawsze sprawdzaj:
  • Co to jest za firma
  • Czy właściciel jest znany
  • Czy znamy imiona i nazwiska osób decyzyjnych w danym przedsięwzięciu
  • Kto za tym stoi
  • Czy firma posiada realny produkt lub usługę
Aby uniknąć współpracy z pseudobiznesem typu C, sprawdź czy dana instytucja nie znajduje się na liście ostrzeżeńKomisji Nadzoru Finansowego!

Z jakiego typem biznesów działamy w Limitless Freedom?

W Limitless Freedom masz możliwość zarabiania pieniędzy z biznesami typu B. Także mimo ryzyka, masz możliwość zarobienia niewyobrażalnych pieniędzy w krótkim czasie. Ja osobiście gwarantuję Ci, że Limitless Freedom będzie trwał bardzo długo, ponieważ biznesy w projekcie będą się zmieniać, jednak projekt zostanie. Skrupulatnie selekcjonujemy biznesy typu B, by było jak najmniejsze ryzyko utraty kapitału. Masz pewność, że tutaj znajdziesz najlepsze biznesy typu B, które mają największą szansę podbić rynek i dać Ci upragnioną wolność finansową.

Damian Maciuszek na jachcie
Wolność finansowa daje mi czas na pływanie jachtami!

Dlaczego warto dołączyć do projektu Limitless Freedom?

1.Mamy stały kontakt z najważniejszymi osobami danej firmy

2.Znamy właścicieli danego przedsięwzięcia

3.Spotykamy się z najbardziej wpływowymi osobami w branży

4.Dostajemy informacje z pierwszej ręki (wiemy kiedy coś idzie nie tak, a kiedy wszystko jest w porządku)

5.Dostaniesz szereg szkoleń oraz unikalnej wiedzy

6.Będziesz działał korzystając ze skutecznego systemu

7.Każdemu biznesowi przypatrujemy się od początku, analizujemy wszystko i wtedy podejmujemy decyzje czy warto działać

8.Możliwość zarabiania z każdego miejsca na świecie

9.Możliwa rezygnacja z etatu

10.Możliwa zmiana jakości życia

Damian Maciuszek Limitless Freedom
Damian Maciuszek oraz Łukasz Jankowski, styczeń 2019

Czy warto być w projekcie?

Moja opinia:

„Moim zdaniem projekt daje gotowe rozwiązania jak zarobić duże pieniądze w internecie. Jest dopasowany dla każdego, niezależnie od typu osobowości. Dzięki LF ludzie mają większą świadomość dotyczącą pieniędzy. Moim osobistym celem jest wykreowanie 10 milionerów! ” ~ Damian Maciuszek

 

Opinie osób z projektu Limitless Freedom:

„Limitless Freedom to projekt, który nareszcie pozwoli mi osiągać świetne zyski nie angażując zbyt dużo czasu. To szansa dla osób, które nie czują się dobrze polecając coś innym, a mimo to chcą zarabiać w internecie. Dzięki wyselekcjonowaniu odpowiednich startup’ów, którymi się zajmujemy nie musimy martwić się jak zarabiać. Wszystko otrzymujemy w gotowych systemach. Projekt pozwoli doprowadzić do sytuacji, w której pieniądze będą pracowały dla nas.” ~ Adrian Madej

„Limitless Freedom to projekt, który jest idealną opcją dla osób, które nie chcą polecać lub po prostu nie mają czasu. Oczywiście osoby, które będą mocno działać zwielokrotnią swoje zyski. Jest to najprostsza droga do tego, aby nasze pieniądze pracowały dla nas, nawet kiedy śpimy! To jest właśnie świetne w tym projekcie, że za raz wykonaną pracę otrzymujemy korzyści finansowe przez długi czas.” ~ Tomasz Dąbrowski

„W Limitless Freedom działamy ze startupami. To projekt dla osób, które nie mają czasu lub nie chcą polecać biznesu dalej. Mówiąc wprost wpłacasz kasę i w zależności od wysokości wpłaty otrzymujesz % z zysków firmy. Polecać też można, ale nie jest to konieczne by dobrze zarabiać” ~ Łukasz Cichocki

 

Damian Maciuszek współpraca Limitless Freedom
Dołącz do mojego zespołu damianmaciuszek.pl
Nie czekaj na odpowiedni moment, bo w przyszłości będziesz żałował, że nie zacząłeś natychmiast!

Dołącz do projektu Limitless Freedom!

 

Aby rozpocząć projekt wykonaj pierwszy krok i zapoznaj się z etapem 1:

http://damianmaciuszek.pl/limitless-freedom/

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *