JAK ZBUDOWAĆ ZASIĘG NA INSTAGRAMIE I ZAROBIĆ PIERWSZE 5 000 PLN NA TEJ PLATFORMIE?

DOŁĄCZ DO AKADEMII INSTAGRAMA 2.0

i naucz się jak zbudować zasięg na Instagramie oraz
jak zarobić pierwsze 5 000 zł na tej platrofmie

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ!

Normalna cena Akademii Instagrama to 597 PLN, ale jeśli dołączysz teraz to zapłacisz tylko 297 PLN

597 PLN

297 PLN

Czym jest Akademia Instagrama 2.0?

Akademia Instagrama 2.0. to nie jest kolejny "kurs online", w którym jest samo lanie wody. Nie jest to również program do szybkiego wzbogacenia się. Znajdziesz tu tylko konkrety, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz wynikach moich klientów.


Stworzyłem tą platformę, by wstrząsnąć polskim Instagramem. Poznasz strategię moje oraz moich klientów, które generują nam dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie dzięki skutecznemu działaniu na Instagramie.


Moją misją jest pomóc jak największej liczbie osób w odniesieniu sukcesu za pomocą Potęgi Internetu, a dzięki mojej wiedzy zaimplementowanej od A do Z, wiem, że jest to możliwe.

Dzięki Akademii Instagrama 2.0. :

Dowiesz się dokładnie jak działa Instagram...


Dostaniesz przewodnik krok po kroku
jak odnieść sukces na Instagramie.


Będziesz trafiać do zakładki Eksploruj, dzięki czemu zdobędziesz tysiące lajków, komentarzy, wyświetleń Stories, obserwujących oraz przede wszystkim klientów!


Nauczysz się jak zarabiać 5 000 PLN tygodniowo za pomocą telefonu.


Zdobędziesz nowe strategie,
które działają w 2021 roku.


Zaczniesz domykać wysokie sprzedaże
za pomocą DM'ów!


I wiele, wiele więcej...


DOŁĄCZ TERAZ

OPINIE WIDEO O

MOICH PRODUKTACH

KIM JESTEM?


Nazywam się Damian Maciuszek, mam 24 lata, a od 7 lat jestem związany z Instagramem.


Dzisiaj dzięki tej platformie mogę być wolnym człowiekiem, mogę pracować z każdego miejsca na świecie, spotykać się z ciekawymi ludźmi, dużo podróżować oraz przede wszystkim korzystać
z życia.


Kluczem do sukcesu jest konsekwentna praca każdego dnia, i ja działam codziennie, ale podobno jeśli się robi to co się lubi to nie przepracuje się ani jednego dnia w swoim życiu.


Dlatego mogę leżeć przy basenie z drinkiem na Wyspach Zielonego Przylądka, jeść Pad Thaia w Bangkoku oraz pływać jachtami w Grecji i cały czas być w "pracy".


Za to jestem mega wdzięczny możliwościom jakie daje Internet, a przede wszystkim aplikacji jaką jest Instagram!

MOJA DROGA


Zacząłem pracować bardzo szybko, bo już w wieku 14 lat. Przez wiele lat testowałem różne rzeczy, a łącznie doświadczyłem ok.30 różnych prac. Z tego względu, że nie zawsze było łatwo; dzisiaj doceniam pracę każdego człowieka, ale sam doszedłem do wniosku, że nie chciałbym pracować dla kogoś, ponieważ wtedy nie byłbym zależny od samego siebie. Dlatego musiałem postawić wszystko na jedną kartę i dać 100% z siebie w internecie. Dzisiaj żyję wymarzonym życiem wielu osób, ale kryją się za tym tysiące godzin ciężkiej pracy, wiele wyrzeczeń oraz co najważniejsze konsekwencja, wytrwałość
i poważne potraktowanie tego tematu.

Moja przygoda z Instagramem zaczęła się w 2013 roku, gdy moja siostra powiedziała mi o tej platformie. Wtedy wyprzedziłem większość osób i byłem na niej jednym z pierwszych Polaków. Mega mi się spodobała ta aplikacja, jednak wtedy nie wiedziałem, że będzie ona służyła jako moje główne źródło dochodu. Musiało minąć kilka lat, by się tak stało. Pierwsze pieniądze na Instagramie zarobiłem w 2015 roku, gdy pomagałem negocjować kontakty na linii Influencer - Marka. W tamtym czasie myślałem, że to jedyna opcja zarobku dzięki tej platformie. Myliłem się! Dzięki Instagramowi można zarabiać na setki sposobów, w kolejnych latach wiele z nich przetestowałem. Opracowałem również wiele własnych strategii i dzisiaj mogę się nimi z Tobą podzielić w Akademii Instagrama 2.0.

Testowałem, wyciągałem wnioski, testowałem, itd. Nie zarabiałem wiele, wtedy sobie bardziej "dorabiałem" w internecie. Aż w końcu zaskoczyło! Zrozumiałem, że kluczem do zarabiania dużych pieniędzy jest jakościowy following. Dlatego postanowiłem na poważnie zająć się budowaniem swojego konta personalnego poprzez dawanie dużej ilości wartości. Dzięki temu ludzie zaczęli mnie followować, a następnie mogłem monetyzować swoje konto na Instagramie.

Jednak prawdziwy GameChanger nastąpił, gdy w lutym 2020 zdecydowałem się zainwestować w indywidualny mentoring u Peng Joona. Zapłaciłem kilkadziesiąt tysięcy złotych, zamieszkałem w Kuala Lumpur i zacząłem działać wg skutecznej strategii. Nauczyłem się na czym polega automatyzacja, skalowanie oraz reinwestycja w biznesie online i moje zarobki poszły diametralnie w górę! Gdybym nie odważył się na taki krok prawdopodobnie do dzisiaj nie zarabiałbym dużych pieniędzy!

Uwielbiam wakacje w luksusowych hotelach, dlatego latam raz w miesiącu do ciepłych państw. Spotykam się z wartościowymi ludźmi, jadam w dobrych restauracjach oraz co najważniejsze wstaję i zasypiam o której chcę. Sam wybieram miejsce i godziny pracy. Czasem pracuję 15 minut dziennie, a czasem 14h
w ciągu dnia. Wszystko to jest tylko i wyłącznie mój wybór. Mam przede wszystkim czas na korzystanie z życia już w młodym wieku.
A wolność zawdzięczam głównie potędze Instagrama. Jeśli również chcesz wziąć życie
w swoje ręce dołącz do Akademii Instargama 2.0. już teraz! Nie czekaj, bo nigdy nie przyjdzie idealny moment!

DOŁĄCZ TERAZ!

OTO CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ JAKO UCZEŃ W AKADEMII INSTAGRAMA 2.0. :

ZŁOTY PLAN

Dowiesz się dlaczego i jak stworzyć skuteczną strategię działania. Jest to system dzięki, któremu KAŻDY może zbudować following na Instagramie i zarobić dzięki temu pierwsze 5 000 PLN.

WARTOŚĆ: 2997 PLN

SEKRETY INSTAGRAMA

Dowiesz się co jest ważne, by zbudować silny brand na Instagramie. Poznasz jak działa algorytm. I uzyskasz moje skuteczne strategie, z których sam korzystam.

WARTOŚĆ: 1497 PLN

IG STARTER

Pokażę Ci krok po kroku na czym polega działanie na Instagramie i jak możesz zarabiać dzięki temu pieniądze. Po przerobieniu tego modułu będziesz miał solidne podstawy do osiągnięcia wielkiego sukcesu na Instagramie.

WARTOŚĆ: 897 PLN

IG CASH

Poznasz najlepsze i najskuteczniejsze sposoby na zarabianie dzięki Instagramowi.

WARTOŚĆ: 4997 PLN

STRATEGIE WZROSTU

Nauczysz się jak tworzyć skuteczny content, który trafi do zakładki Eksploruj oraz wiele innych
strategii dzięki, którym ludzie trafią na Twój profil.

WARTOŚĆ: 1297 PLN

GRAFIKA PREMIUM

Nauczysz się jak zadbać o oprawę wizualną swoich postów, moduł stworzony przez Kamila Tutaja, który wykonuje najbardziej profesjonalne grafiki na rynku Polskim.

WARTOŚĆ: 997 PLN

JEŚLI DOŁĄCZYSZ TERAZ OTRZYMASZ RÓWNIEŻ WIELE BONUSÓW, M.IN. :

BONUS #1

Nauka marketingu afiliacyjnego od A do Z, nawet bez pokazywania twarzy. Dzięki czemu będziesz mógł zarabiać już od pierwszego dnia, gdybyś chciał polecać Akademię Instagrama 2.0.

BONUS #2

Darmowy shoutout na moim profilu. Dzięki reklamie na moim stories, więcej osób zobaczy twój profil. Jeśli nie jesteś uczniem Akademii Instagrama 2.0. to promocja u mnie na stories kosztuje 500 PLN.

I wiele, wiele innych niespodzianek...

WARTOŚĆ CAŁKOWITA : 12 682 PLN

Normalna cena: 597 PLN -

TERAZ TYLKO 297 PLN!

Kliknij przycisk poniżej by dołączyć TERAZ, zanim będzie za późno

KLIKNIJ TUTAJ I DOŁĄCZ!

FAQ / PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy potrzebuję dziesiątek tysięcy obserwujących,
aby zarabiać pieniądze?

Nie, nie potrzebujesz dziesiątek tysięcy obserwujących, aby zarabiać pieniądze. Możesz zacząć zarabiać pieniądze za pomocą zaledwie kilkuset obserwujących. Wielu moich uczniów zarobiło ponad 1000 PLN, mając mniej niż 1000 obserwujących.

Mam 13 lat. Czy to ma znaczenie?

Nie ważne ile masz lat. Wiek to tylko liczba. Jeśli włożysz pracę i zastosujesz strategie z Akademii Instagrama 2.0., odniesiesz sukces.

Nie mam wcześniejszego doświadczenia.
Czy to problem?

Nie, nie jest to problemem. W Akademii Instagrama 2.0. uczę wszystkiego od podstaw. Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia.

Kiedy zarobię pierwsze pieniądze?

To zależy od Ciebie. Możesz zarobić pierwsze pieniądze w ciągu pierwszego tygodnia po dołączeniu do Akademii Instagrama.

Ile czasu potrzebuję codziennie, aby odnieść sukces?

To naprawdę zależy. Na początku musisz włożyć pracę, czas
i energię. Ale później możesz łatwo zautomatyzować wszystko. Prowadzenie konta zajmie Ci tylko 5 minut dziennie.

Czy muszę pokazać swoją twarz na Instagramie?

Nie, nie musisz pokazywać twarzy. Osiągniesz również sukces bez pokazywania twarzy.

Gdzie jest haczyk? Czy są jakieś ukryte koszta?

Nie ma haczyka, koszt to tylko 297 PLN. Zaimplementuj wszystko z Akademii Instagrama 2.0. i odnieś sukces w internecie.


„Te zarobki nie są reprezentatywne dla przeciętnego uczestnika. Przeciętny uczestnik zarabia znacznie mniej pieniędzy lub nie zarabia wcale na tym produkcie lub usłudze. ”

Ta witryna nie jest częścią serwisu Facebook ani Instagram ani Facebook Inc. Ponadto ta witryna NIE jest w żaden sposób promowana przez Facebooka ani Instagram. Facebook jest znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc.

Zastrzeżenie dotyczące zarobków: wyniki mogą się różnić, a opinie nie są uważane za typowe wyniki. Wszystkie referencje są prawdziwe. Wyniki te mają być przykładem tego, co zrobili najlepsi, najbardziej zmotywowani i zmotywowani klienci i nie powinny być traktowane jako wyniki przeciętne lub typowe. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej związanej z prowadzoną działalnością należy przeprowadzić własną analizę due diligence i kierować się własnym rozsądkiem. Odwiedzając tę witrynę lub wchodząc w interakcję z jakąkolwiek jej częścią, zgadzasz się, że ponosisz pełną odpowiedzialność za swoje inwestycje i wszelkie wynikające z nich skutki.

POLITYKA PRYWATNOŚCI
REGULAMIN

COPYRIGHT 2021 - DAMIAN MACIUSZEK