BNC10 – 25 PLN

Odbierz 25 PLN za rejestracje. Bonus 400 euro za polecanie

BNC10 to hiszpański odpowiednik Revolut. Prowizję otrzymujemy za zarejestrowanie się z linku polecającego, oraz przelew na aplikacje w wysokości 25 EURO.
Możemy połączyć przelew za pośrednictwem XOOM, lub TransferGo. Odsyłam do prześwietlenia promocji XOOM, oraz tutaj odsyłam do prześwietlenia promocji TransferGo.
To proste. Na początku otwieramy konto na BNC10, z linku polecającego oraz weryfikujemy dane. Następnie wysyłamy przelew za pośrednictwem XOOMlub TransferGo na konto BNC10.
Takim sposobem, zgarniamy 2 bonusy za jednym razem.
25 PLN za BNC10 + 100 PLN za XOOM, lub 100 PLN za TransferGo.

Rejestracja

Krok 1: Aby otrzymać premię w wysokości 25 PLN, rejestrujemy się za pomocą linku polecającego.

Krok 2: Wpisujemy adres e-mail oraz potwierdzamy go.

Krok 3: Przechodzimy do weryfikacji. Klasyczna weryfikacja dowodem osobistym.

Krok 4: Czekamy 60 sekund, aż nasze dane zostaną potwierdzone. (Czasami czas może wydłużyć się do 5 minut + czasami będzie potrzebne wypełnienie dodatkowych danych)

Krok 5: Przechodzimy do artykułu z XOOM, lub do artykułu z TransferGo i robimy przelew na konto BNC10.

Krok 6. Po zrealizowaniu przelewu otrzymujemy 25PLN, które wypłacamy razem z środkami które wysłaliśmy za pośrednictwem XOOM, lub TransferGo.

UWAGA!

Maksymalnie możecie polecić 40 osób, zgarniając w ten sposób 200 euro. Jednak za każde 5 skutecznie poleconych klientów, bnc10 dorzuca 25 euro premii ekstra. Razem do zdobycia jest zatem nawet 400 euro + oczywiście 5 euro na start 🙂

>> ODBIERZ 25 PLN ZA FREE <<